O firmie Niezależnych Ekspertów Finansowych z Włocławka

Pośrednictwo finansowe może przynieść ogromne korzyści osobom, które planują kredyt lub chcą stworzyć koncepcję inwestowania na przyszłość.

Doradca finansowy nie pobiera żadnych opłat za pomoc w wyborze odpowiednich produktów finansowych. Posiada natomiast doświadczenie i dostęp do praktycznie wszystkich liczących się banków. Dobry doradca potrafi dopasować rozwiązanie kredytowe do Twojej indywidualnej sytuacji, dzięki czemu unikniesz konieczności sprawdzania ofert wielu banków. Zestawienie ich produktów otrzymasz w jednym miejscu, a doradca wesprze Cię w wyborze tych właściwych. W świetle coraz większych obostrzeń w przyznawaniu kredytów przez banki, skorzystanie z usług doradcy jest często niezbędne, by w ogóle uzyskać kredyt.

Jak wygląda współpraca z doradcą finansowym?

Podczas pierwszego kontaktu umawiamy się na spotkanie, na którym omówimy Twoją sytuację, cele i możliwości. Jeśli zachodzi taka potrzeba, pierwsze spotkanie możemy zastąpić rozmową telefoniczną. Przedstawię Ci już wtedy wstępne możliwości działania. Następnie omówimy dostępne produkty finansowe i pomogę Ci wybrać oferty najlepsze dla Ciebie. Wspólnie wypełnimy wnioski do banków (nawet kilku).Po uzyskaniu pozytywnych decyzji kredytowych przeprowadzę negocjacje cenowe. Kiedy już się zdecydujesz na konkretny bank, kolejne spotkanie ma miejsce przy podpisywaniu umowy.

Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny? Zacznij od znalezienia doradcy finansowego!

Zawsze trzeba od czegoś zacząć. Jeśli planujesz budowę domu, zakup mieszkania lub innej nieruchomości finansowanej z kredytu, najlepiej zacząć od wyboru doświadczonego i godnego zaufania doradcy finansowego. Gdy powiedzie Ci się ten krok, możesz być pewien, że każdy kolejny będzie prostszy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów we Włocławku

+48 533 88 78 78

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?

 • Kontakt telefoniczny lub mailowy

  Podczas pierwszego kontaktu ustalimy tematykę spotkania oraz termin i miejsce - może być do dowolna lokalizacja na terenie Polski.
 • Spotkanie w naszym biurze lub u Pańśtwa

  Podczas spotkania zapoznamy się z Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami co do produktu finansowego.
 • Sprawdzenie zdolności kredytowej

  Sprawdzamy zdolność kredytową oraz scoring kredytowy - dzięki temu będziemy wiedzieć który produkt finansowy będziemy mogli zaproponować.
 • Porównanie ofert kredytowych

  Następny krok to porównanie ofert które spełniają Państwa oczekiwania i są możliwe do uruchomienia bazując na scoringu i zdolności kredytowej.
 • Podpisanie umowy

  Po wybraniu najkorzystniejszego produktu kredytowego podpisujemy umowę z bankiem. Bezpłatnie pomagamy przejść przez całą procedurę pozyskania kredytu.